Drobečková navigace

Úvod > Akce > ŘÍZENÍ BEZ OMEZENÍ! Brýlové čočky EyeDrive

ŘÍZENÍ BEZ OMEZENÍ! Brýlové čočky EyeDriveEyeDrive_CZ_500x150_anim.gif

 

Téměř každý druhý řidič se cítí omezován odlesky světla při řízení.


Brýlové čočky EyeDrive® s technologií Reflect Control jsou ideální pro všechny, kdo tráví mnoho času na silnici. Splňují potřebu každého řidiče a to i v případě, že nenosí brýle s dioptrickými hodnotami.


Tyto brýlové čočky přinášejí:90prozent_weniger_blendung.png

  • výrazně méně oslnění během dne a v noci
  • vyšší kontrast
  • perfektní vidění do všech směrů díky širokému zornému poli

Inovativní technologie pro optimální ochranu před oslněním

footer_img.jpg

REFLECT CONTROL - NOVÝ MILNÍK V TECHNOLOGII BRÝLOVÝCH ČOČEK

rc_logo.pngTechnologie Reflect Control stojící za systémem EyeDrive® představuje nový trend. Zajišťuje unikátní kombinaci povrchové úpravy a designu brýlových čoček. Kompenzuje dráždivý vliv různých zdrojů světla a významně zlepšuje kontrast i ve špatných světelných podmínkách. Noční odrazivost technologie EyeDrive® je až o 90 % nižší než u konvenčních plastových čoček bez AR vrstvy (index 1,6) a o 57 % nižší než u několikavrstvých antireflexních brýlových čoček, které jsou v současnosti k dispozici na trhu.

Během dne tudíž brýlové čočky EyeDrive® fungují stejně dobře jako několikavrstvé antireflexní brýlové čočky. Při použití v noci fungují dokonce dvakrát tak dobře. Díky širokému zornému poli pomáhá tato nová technologie řidičům zajistit výbornou celkovou viditelnost – a to i v kritických momentech.

vergleich_eyedrive.jpg


EyeDrive® byl speciálně navržen pro vidění bez námahy během dne i v noci bez ohledu na počasí. Technologie Reflect Control minimalizuje obtěžující odlesky z různých světelných zdrojů a výrazně zvyšuje kontrast i za špatných světelných podmínek.
V situacích, kdy se antireflexní brýlové čočky dostanou na hranice svých možností, EyeDrive® přináší mimořádné řešení, především za šera, za jízdy v noci nebo při špatném počasí.

 

 

Komfortní ochrana před sluncem s technologií Transitions® XTRActive®  i za čelním sklem automobilu

transitions_xtractive_poziom.png

 

pic_benefits.png Brýlové čočky se perfektně přizpůsobí světelným podmínkám. Přinášejí komfortní vidění i za ostrého slunečního svitu, ale také na špatně osvětlených místech, například při jízdě v tunelu nebo v lese.

 

 

Nový standard vidění pro jednoohniskové a multifokální brýle

JEDNOOHNISKOVÉ BRÝLOVÉ ČOČKY EyeDrive®

Vyzkoušejte výhody EyeDrive® pro komfortní vidění bez námahy a bezpečnou jízdu během dne i v noci a zbavte se oslepujících odlesků.

produktvergleich_einstaerke.jpg

PROGRESIVNÍ BRÝLOVÉ ČOČKY EyeDrive®

komfortní vidění na všechny vzdálenosti 

  • EyeDrive® – progresivní brýlové čočky digitálně zpracované (free form)
  • EyeDrive® PRO – progresivní brýlové čočky s rozšířenou zónou vidění na střední vzdálenost, digitálně zpracované (free form)
  • EyeDrive® PAL PRO 4U – progresivní brýlové čočky pro maximální vizuální pohodlí, které navíc zohledňují všechny individuální parametry nositele a zvolené obruby

produktvergleich_gleitsicht.jpg

EyeDrive_Leaflet_DL_CZ_nahled-1.jpg