Drobečková navigace

Úvod > Služby > Měření zraku > Úleva pro vyčerpané oči

Úleva pro vyčerpané oči

Výběr brýlí je nutné přizpůsobit nejen individuálním hodnotám zraku majitele ale také nárokům, které na zrak klade jeho zaměstnání. Touto problematikou se zabývá tzv. pracovní optometrie. Vhodná volba brýlí pro Vaše zaměstnání Vám pomůže maximalizovat pracovní výkon a zároveň šetřit zrak.

Běžné oční vyšetření nabízí možnost ostrého vidění pouze na dálku a čtení. Univerzální brýle zdaleka nevyhovují individuálním požadavkům a nerespektují další činnosti, které uživatel provozuje. Pracovní optometrie proto může být úlevou pro Vaše vyčerpané oči.

Dnešní doba vytváří na zrak větší nároky. Čím dál častěji se setkáváme s nutností komfortního vidění na vzdálenosti, které nespadají ani do vzdálenosti čtecí ani na dálku. Pro každou profesi proto existují speciální brýle, které jejich nositeli nabídnou ostré vidění na takovou vzdálenost, která je pro danou činnost typická.

Nejmodernějším řešením jsou potom brýle, které nabízejí komfortní vidění na všechny vzdálenosti. Zdůrazněna je zde maximální ostrost na zvolenou vzdálenost, zároveň však brýle umožňují vidět ostře i na ostatní vzdálenosti.

Úlevové brýle

Úlevové brýle jsou speciální brýle, vhodné i pro lidi, kteří mají jinak zrak zdravý (nepotřebují dioptrické čočky), ale vykonávají dlouhodobou činnost u počítače nebo čtení.

  • předcházejí únavě zraku
  • pálení a zarudnutí očí
  • bolestem hlavy
  • vyčerpání organismu

Změřte si zrak

Nechte si změřit svůj zrak a zvyšte svou pracovní výkonnost už nyní. Na měření zraku se u nás můžete rezervovat online z pohodlí Vašeho domova nebo na telefonním čísle 274 772 070.